Dlaczego natural lashes?

Natural lashes, to marka, która powstała z myślą o kreowaniu naturalnego piękna.

Wierzymy, że stylizacje rzęs i brwi mogą wyglądać subtelnie i naturalnie aby podkreślić oraz przede wszystkim wydobyć drzemiące w każdej kobiecie piękno.

Wysoka jakość produktów, doskonałe kwalifikacje naszego zespołu, kameralna atmosfera sprawią, że każda z Was poczuje się u nas wyjątkowo.

Zapraszamy serdecznie wszystkie Panie, które chciałby skorzystać z oferty naszych usług, stylistki, które chciałby udoskonalić swoje umiejętności oraz poszerzyć swoją wiedzę uczestnicząc w naszych szkoleniach.

Do zobaczenia!

DSC00756  O nas

Magdalena Jechna-Dużyńska. 

Założycielka Lash&BrowAcademy – Szkoły stylizacji rzęs i brwi oraz pierwszego w Polsce, profesjonalnego miejsca – Lash&BrowRoom’u – który jest prawdziwą perłą naturalnej stylizacji rzęs i brwi, obejmujący zabiegi z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs, stylizacji brwi, liftingu/laminacji rzęs i brwi, microbalidngu oraz makijażu permanentnego.

W branży beauty od ponad 12 lat, licencjonowany kosmetolog oraz magister zarządzania jakością. Szkolona w Wielkiej Brytanii, Rosji, Ukrainie, Czechach, Austrii oraz w Polsce. Uczestniczka wielu międzynarodowych konferencji.

Autorka oraz kreatorka marek: naturallashes, och! lashes, och! brows, satinelashes, doublevolume, blackvolume.

Edukator stylizacji rzęs i brwi oraz laminacji rzęs i brwi w Lash&Brow Academy. Sędzia na Polskich Mistrzostwach w przedłużaniu rzęs w Warszawie na targach Beauty Forum. Organizatorka oraz sędzia Mistrzostw Poznańskich w stylizacji rzęs i brwi – Lash Championship.

Prywatnie – żona, mama, miłośniczka natury, kochająca podróże, zwolenniczka minimalizmu w życiu codziennym oraz pasjonatka celebrowania porannej kawy z najbliższymi.

Moja praca to moja pasja! Kreowanie, upiększanie w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu, to coś co sprawia mi niezwykłą radość oraz daje mi ogromną satysfakcję. Szczególnie wtedy, kiedy widzę odnoszące sukcesy uczennice; stylistki, które tworzą doskonałe stylizacje oraz klientki, którym „nowe brwi” potrafią zmienić życie, a „piękne rzęsy” poprawiają samopoczucie.

To wszystko daje mi jeszcze większą motywację do dalszego działania.

Wielką przyjemnością będzie dla mnie podzielić się z Tobą moją wiedzą oraz doświadczeniem.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, zapraszam serdecznie! 

Facebook