Blog - Lash and Brow Academy

Jak skrócić czas pracy laminacji brwi i rzęs ? Zabieg 2 w 1

Dlaczego akurat ten temat? Często pytacie jak połączyć te dwa zabiegi wykonując je równocześnie. Większość stylistek wykonuje najpierw zabieg laminacji rzęs, następnie zabieg laminacji brwi. Jeden po drugim.

Jak utrzymać higienę rzęs po wykonanej stylizacji?

Coraz więcej kobiet decyduje się na wykonanie stylizacji rzęs, jest to zarówno zabieg związany z laminacją rzęs, jak i ich przedłużaniem przy pomocy sztucznych rzęs. Aby uzyskany efekt się utrzymał zgodnie z przewidywanym i rekomendowanym czasem, należy o nie odpowiednio zadbać. Dla laminacji rzęs jest to okres około 6 tygodni, natomiast dla stylizacji związanej z przedłużaniem rzęs jest to okres od 3 do 6 tygodni. W dzisiejszym artykule postaramy się państwu przybliżyć kilka prostych zasad higieny rzęs, których powinniśmy się trzymać po wykonanym zabiegu stylizacji. Jednak chcemy równocześnie podkreślić, że należy stosować się zaleceń stylisty, u którego została wykonana stylizacja.

Jak odpowiednio zadbać o okolicę oka?- Prosta pielęgnacja okolic oka w kilku krokach

Okolica oka jest niezwykle delikatnym miejscem, dlatego, że to właśnie tutaj nasza skóra jest najcieńsza, przez co łatwo jest ją uszkodzić i sprawić, że nie będzie wyglądać atrakcyjnie. Często mimo pięknie zrobionej stylizacji brwi i rzęs brakuje świeżości naszemu spojrzeniu. Szukamy wtedy przyczyny, która wpłynęła na taki wygląd końcowy stylizacji, przecież pięknie zrobione brwi i rzęsy powinny zapewnić świeże i pokreślone spojrzenie. Niestety, jeżeli nie zadbamy o odpowiednią pielęgnację okolicy oczu, uzyskany efekt stylizacji brwi bądź rzęs nie będzie nas zadowalał.

790 864 255

Zadzwoń i zapytaj o termin szkolenia 

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa