Jak skrócić czas pracy? Laminacja brwi i rzęs jako zabieg 2 w 1

Dlaczego akurat ten temat? Często pytacie jak połączyć te dwa zabiegi wykonując je równocześnie. Większość stylistek wykonuje najpierw zabieg laminacji rzęs, następnie zabieg laminacji brwi. Jeden po drugim.

Tym samym tracąc cenny czas. A co gdybym Ci powiedziała, że te dwa zabiegi laminacji brwi i rzęs, zamiast w 2 h, wykonasz w 1h?

Tak, jest to możliwe. Przede wszystkim, musisz się świetnie zorganizować i zaplanować całą procedurę tych dwóch zabiegów, tak aby połączyć je w jeden zabieg.

 

Poproś swoją klientkę aby przyszła 5 min przed zabiegiem, zwłaszcza jeśli będzie u Ciebie pierwszy raz. W tym czasie wypełni swobodnie kartę do zabiegu. W trakcie rozmowy z klientką, analizuj jej budowę oka, powieki, kierunek rzęs. Analiza oka z pozycji "face to face" to podstawa.

Przygotowanie przed zabiegiem niezbędnych narzędzi do pracy oraz produktów to kluczowa kwestia. Musisz mieć wszystko "pod ręką", aby nie tracić cennego czasu na ich szukanie.

Dokładny demakijaż okolic oka, brwi i rzęs to podstawa. Koniecznie zwilż waciki wodą, a następnie zaaplikuj na nie produkt do demakijażu. Dzięki temu proces usuwania makijażu będzie skuteczniejszy.

Używaj beztłuszczowych preparatów bez składników oleistych oraz renatłuszczających. Skóra, rzęsy i brwi powinny być dokładnie oczyszczone i ODTŁUSZCZONE.

Zaplanuj czasowo każdy etap zabiegu oraz podziel obszar pracy na 4 strategiczne obszary: prawe oko, lewe oko, prawa brew, lewa brew. Aplikuj produkty zgodnie z wyznaczoną kolejnością. Ta strategia wymaga dynamicznej pracy oraz dużego skupienia. I zapewniam Cię, że jest to do zrobienia.

Jeśli chcesz dokładnie zapoznać się z moim schematem zabiegowym odsyłam Cię do mojego ebooka, który zaoszczędził dużo cennego czasu wielu stylistkom. 

Jestem pewna, że ten ebook pomoże ci skrócić czas pracy i udoskonalić twoje umiejętności z zakresu laminacji brwi i rzęs. Życzę powodzenia oraz wielu zadowolonych klientek. Magda Jechna-Dużyńska

Jak utrzymać higienę rzęs po wykonanej stylizacji?

Coraz więcej kobiet decyduje się na wykonanie stylizacji rzęs, jest to zarówno zabieg związany z laminacją rzęs, jak i ich przedłużaniem przy pomocy sztucznych rzęs. Aby uzyskany efekt się utrzymał zgodnie z przewidywanym i rekomendowanym czasem, należy o nie odpowiednio zadbać. Dla laminacji rzęs jest to okres około 6 tygodni, natomiast dla stylizacji związanej z przedłużaniem rzęs jest to okres od 3 do 6 tygodni. W dzisiejszym artykule postaramy się państwu przybliżyć kilka prostych zasad higieny rzęs, których powinniśmy się trzymać po wykonanym zabiegu stylizacji. Jednak chcemy równocześnie podkreślić, że należy stosować się zaleceń stylisty, u którego została wykonana stylizacja.

Jak odpowiednio zadbać o okolicę oka?- Prosta pielęgnacja okolic oka w kilku krokach

Okolica oka jest niezwykle delikatnym miejscem, dlatego, że to właśnie tutaj nasza skóra jest najcieńsza, przez co łatwo jest ją uszkodzić i sprawić, że nie będzie wyglądać atrakcyjnie. Często mimo pięknie zrobionej stylizacji brwi i rzęs brakuje świeżości naszemu spojrzeniu. Szukamy wtedy przyczyny, która wpłynęła na taki wygląd końcowy stylizacji, przecież pięknie zrobione brwi i rzęsy powinny zapewnić świeże i pokreślone spojrzenie. Niestety, jeżeli nie zadbamy o odpowiednią pielęgnację okolicy oczu, uzyskany efekt stylizacji brwi bądź rzęs nie będzie nas zadowalał.

790 864 255

Zadzwoń i zapytaj o termin szkolenia 

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa