Szkolenie z perfekcyjnej stylizacji brwi - Eybrows Design.

BRWI JAKO NAJWAŻNIEJSZY ELEMENT TWARZY
Nie od dziś wiemy, że brwi należą do najważniejszych elementów twarzy. To właśnie one rzucają się jako pierwsze w oczy podczas pierwszego spotkania, dlatego należy o nie odpowiednio zadbać. Odpowiednio dobrany kształt i kolor to, to czym charakteryzują się dobrze zrobione brwi podczas profesjonalnej stylizacji, jakiej możesz nauczyć się w Lash&Brow Academy po odbyciu szkolenia perfekcyjna stylizacja brwi- Eyebrows Design.


NA CZYM OPIERA SIĘ ODPOWIEDNIA STYLIZACJA BRWI?
Odpowiednia stylizacja brwi ma wyeksponować nie tylko brwi, ale też wszystkie atuty naszej twarzy. Ma ona podkreślić kolor, kształt Twoich oczu i wyjątkowe spojrzenie. Wszystko to można zrobić dzięki odpowiednio wykwalifikowanej osobie, która ma wiedzę z zakresu geometrii, regulacji i farbowania brwi. Taką osobą możesz stać się również Ty, wystarczy, że weźmiesz udział w szkoleniu Eyebrows Design, gdzie podpatrując doświadczonego instruktora, nauczysz się jak robić piękne i profesjonalne stylizacje brwi.


SZKOLENIE STYLIZACJA BRWI
Chcesz poszerzyć swoją wiedzę, nauczyć się nowych praktycznych umiejętności związanych ze stylizacją brwi? Zrób to razem z Lash&Brow Academy ! Podczas szkolenia perfekcyjnej stylizacji brwi Eyebrows Design weźmiesz udział w części teoretycznej i praktycznej, która przygotuje cię do uporania się nawet z najcięższymi przypadkami. Obie części szkolenia tworzą innowacyjny i unikalny program, który zapewni Ci najwyższej jakości wiedzę, jakiej nauczysz się pod okiem profesjonalistów.

Część teoretyczna. Poznanie idei naturalnej stylizacji, regeneracji, korekty kształtu brwi. Omówienie doskonałego algorytmu stylizacji brwi, który pozwoli na uzyskanie perfekcyjnych, symetrycznych brwi.


Omówienie najczęstszych problemów w pracy z naturalnymi brwiami. A co jeśli brwi „nie ma”!? Stosowanie regeneracji krok po kroku.


Analiza przygotowania klientki do zabiegu, omówienie ewentualnych defektów i planu stylizacji brwi, rozmowa z klientką, zwracanie uwagi na poszczególne komunikaty, rozmowę z klientką, a wszystko po to aby klientka została naszą stałą klientką.


Dobieranie kształtu brwi do typu urody klientki.


Dobieranie, mieszanie różnych kolorów farb dobierając zawsze indywidualnie mieszanki do każdej klientki.


Przegląd narzędzi i produktów rekomendowanych do zabiegu.
Farbowanie brwi (przegląd farb dostępnych na rynku, marki, różnice miedzy farbą żelową, kremową, henną). Farbowanie a henna? Czym się różni?
Korekta niedoskonałości, asymetrii, niefortunnie stylizowanych brwi.


Ochrona, pielęgnacja, regeneracja brwi po zabiegu.


Omówienie zabiegu rekonstrukcji i zagęszczania brwi w szczególnych, trudnych przypadkach (blizny, dziury).


Sposoby usuwania zbędnych włosków oraz meszku czołowo-skroniowego.


Znaczenie oraz rola „czystych brwi” jak bardzo istotny element perfekcyjnych brwi.


Część praktyczna – pokaz stylizacji brwi na modelce przez doświadczonego Instruktora.


Część praktyczna – praca na dwóch modelkach pod okiem doświadczonego instruktora.

rzesy-brwi-warszawa-nowolipki

Zadzwoń

790 864 255

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 17:00
Niedziela - zamknięte

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa