Stylizacja rzęs i brwi
w Warszawie

Warszawa – Śródmieście

Zapraszamy na usługi z zakresu stylizacji rzęs i brwi. 

Wierzymy, że stylizacje rzęs i brwi mogą wyglądać subtelnie i naturalnie aby podkreślić oraz przede wszystkim wydobyć drzemiące w każdej kobiecie piękno.

Lash&BrowRoom – jest prawdziwą perłą naturalnej stylizacji rzęs i brwi, obejmujący zabiegi z zakresu przedłużania i zagęszczania rzęs, stylizacji brwi, liftingu/laminacji rzęs i brwi, microblandingu.

Mam nadzieję, że wykonane przez Nas usługi spełnią Państwa oczekiwania a kameralna i przyjemna atmosfera pozwoli na chwile relaksu. 

NOWY ADRES

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa

poniedziałek-piątek 9:00 - 19:00
sobota 9:00 - 15:00

Mobile:

790 864 255


Rezerwacja online: sprawdź>>

Stylizacja brwi

Warszawa


 • Stylizacja brwi - regulacja 20 min
  40 zł
 • Stylizacja brwi - farba 20 min.
  40 zł
 • Stylizacja brwi - farba + regulacja 30 min
  60 zł
 • Stylizacja brwi - farba + wosk 45 min
  90 zł
 • Stylizacja brwi - farba + regulacja + botox 40 min
  100 zł
 • Stylizacja brwi henną pudrową + geometria 60 min
  100 zł
 • Stylizacja brwi henną pudrową + geometria + wosk
  130 zł
 • Laminowanie Brwi 60 min
  180 zł
 • Makijaż permanentny brwi - pudrowe ombre 120 min
  800 zł
 • Konsultacja do makijażu permanentnego brwi - pudrowe ombre 15 min
  0 zł

Stylizacja rzęs

Warszawa


 • Farba Rzęs 20 min
  40 zł
 • Farba i botox rzęs 30 min
  80 zł
 • Lifting + Laminowanie + Botoks rzęs 75 min POLECAMY
  200 zł
 • Założenie Rzęs 1:1 i 2D 120 min
  250 zł
 • Uzupełnienie Rzęs - 1:1 / 2D 120 min
  180 zł
 • Założenie Rzęs 1:1 i 2D - rzęsy naturalne 120 min
  300 zł
 • Uzupełnienie Rzęs naturalnych - 1:1 / 2D 120 min
  200 zł
 • Uzupełnianie rzęs objętościowych 120 min
  200 zł
 • Założenie Rzęs 3D i więcej 120 min
  300 zł
 • Założenie Rzęs 3D i więcej - rzęsy naturalne 120 min
  350 zł
 • Uzupełnianie rzęs naturalnych objętościowych 120 min
  220 zł

Polecamy zabieg LIFTING, LAMINOWANIE, BOTOKS RZĘS
Dowiedz się dlaczego warto!

Zabieg liftingu, botoksu i laminacji naszych rzęs, pozwala odkryć i podkreślić ich naturalne piękno. Dzięki odpowiednim produktom i profesjonalnej stylistce, możemy we właściwy sposób zadbać o ten naturalny efekt i utrzymać go jak najdłużej.

Lifting rzęs Warszawa

Warszawa - miasto w centralnej Polsce. Oczy – centrum naszej twarzy.

Zarówno Warszawa jak i oczy, mają ze sobą wiele wspólnego. Warszawa jest największym miastem w Polsce. Skupia na sobie dużą uwagę ze względu na liczne walory, kulturalne, przyrodnicze, zabytkowe i estetyczne. To tu odbywają się liczne sympozja, konferencje i spotkania na najwyższym szczeblu. Jednym słowem, Warszawa jest miastem, gdzie dużo się dzieje.

Z kolei nasze oczy, również mogą być w centrum uwagi, jeśli odpowiednio o nie zadbamy. Oczy, jako niemalże centralna część naszej twarzy, muszą być tak podkreślone, aby zostało ukazane ich piękno. Najlepszym na to sposobem, będzie lifting rzęs. Zabieg, który w naturalny sposób zaakcentuje nasze oczy. Nada wyrazistości spojrzeniu, poprzez wydłużenie, podkręcenie i pogrubienie naszych rzęs. Szybki, bezbolesny i długotrwały efekt zabiegu, utrzymujący się nawet do 8 tygodni, uczyni nasze spojrzenie wyjątkowym i wyróżniającym się. Cała naturalność zabiegu sprawi, że nasze oczy będą podkreślone w sposób delikatny i subtelny.

Mamy zatem Warszawę i mamy oczy wraz z liftingiem rzęs. Warszawa w całej swej obfitości i różnorodności, świadczy także wszelkie usługi kosmetyczne. W mieście o tak wysokiej estetyce, nie mogło zabraknąć miejsca, gdzie lifting rzęs jest wykonywany na najwyższym poziomie. Przejdźmy zatem do konkretów i poszukajmy: lifting rzęs Warszawa. Najlepiej blisko, najlepiej w centrum, profesjonalnie i z oczekiwanym efektem. Szukamy i znajdujemy wyjątkowy salon urody jakim jest Natural Lashes. Lokalizacja świetna, obsługa jeszcze lepsza i różnorodność zabiegów, a wśród nich lifting rzęs. Mając już ostatni puzel, możemy spokojnie ułożyć naszą układankę, która doprowadziła nas do celu – lifting rzęs Warszawa.

Podsumowując, Warszawa będąca miastem w centralnej Polsce, w swoim centrum posiada profesjonalny salon kosmetyczny Natural Lashes. Wykonany w nim lifting rzęs, sprawi, że nasze oczy, stanowiące centralną część twarzy, staną się wyjątkowe i niepowtarzalne.

Lifting, laminowanie, botoks rzęs

Pięknie podkręcone, odżywione, pogrubione i wzmocnione rzęsy, to efekt zabiegu doskonałego. 

Zabieg odbywa się na naturalnych rzęsach, żadnych sztucznych akcentów, a efekt potrafi być spektakularny!

Lifting, laminowanie i botoks rzęs to zabieg, który podbił serca wielu, uszczęśliwił i zyskał miano doskonałego.

Zabieg doskonały to taki, który podkreśli naturalne piękno naszych rzęs po zastosowaniu odpowiednich preparatów. Rzęsom cienkim i krótkim nada nowe, lepsze oblicze. Natomiast długie bez wyrazu, podniesie i podkręci. Jeżeli chcesz uzyskać efekt doskonałych rzęs to ten zabieg będzie dla Ciebie.

UWAGA zabieg wykonywany wyłącznie w salonach kosmetycznych przez profesjonalne stylistki rzęs.

Poznajmy bliżej zabieg liftingu, laminowania i botoksu rzęs.

Cały zabieg zaczyna się od liftingu rzęs, gdzie odbywa się proces ich podkręcenia i nadania kształtu. Później następuje laminacja która układa rzęsy. Trzeci etap zabiegu to nałożenie botoksu czyli preparatu odżywiającego wraz z farbą która nadaje głębię koloru naszym rzęsom.

Lifting jest zabiegiem, który zmienia naturalny kształt naszych rzęs poprzez ich podniesienie, podwinięcie i odpowiednie ułożenie.

Laminowanie rzęs pięknie układa rzęsy.

Botoks jest kuracją głęboko odżywiającą. Skład preparatu odżywczego jest prawie w całości naturalny. Zabieg ten gruntownie odbudowuje i pogrubia zniszczone włókna włosa. Nadaje rzęsom sprężystości i blasku. Ma właściwości także utrwalające, pozwalając utrzymać pigment w środku włosa. Jest to zabieg, który może być wykonywany samodzielnie, albo jako uzupełnienie liftingu rzęs.

Efekt zabiegu utrzymuje się ok 6-8 tygodni. Po zabiegu liftingu, laminacji i botoksie rzęs należy przez najbliższe 24 godziny, unikać kontaktu z wodą, wilgocią , parą wodną, wysoką temperaturą, makijażu i demakijażu oczu oraz innych kosmetyków stosowanych w okolicach oczu. Po tym czasie możemy już w pełni cieszyć się z efektów zabiegu.

 

Przedłużanie rzęs Warszawa

Przedłużenie rzęs to jedna z form stylizacji rzęs, która uwydatnia nasze spojrzenie, powodując, że jest ono bardziej przyciągające i atrakcyjne. Przedłużanie rzęs jest zabiegiem nieinwazyjnym, który polega na doczepieniu sztucznych rzęs w postaci kępki, bądź pojedynczej rzęsy do naszych naturalnych rzęs. Zabieg przedłużania rzęs możemy nazwać prawdziwą sztuką, którą łatwo zepsuć i zamiast pięknych rzęs otrzymamy ich karykaturę ujmującą naszemu wyglądowi. Decydując się na wybór miejsca, w którym dokonamy przedłużenia rzęs, należy znaleźć miejsca z przeszkolonymi i doświadczonymi stylistami. To właśnie odpowiednio przeszkoleni i doświadczeni styliści sprawią, że nasze rzęsy zyskają „drugie życie”, dodając uroku i świeżego spojrzenia. Nie musisz szukać daleko. Odpowiednio przeszkolonych stylistów, którzy znają się na swojej pracy, tworząc prawdziwe dzieła sztuki, odnajdziesz w naszym salonie Natura Lashes. Stylizacje rzęs, które wyszły spod rąk naszych stylistek, są wyjątkowo trwałe, a to wszystko dzięki używaniu wysokiej jakości produktów połączonych z precyzją i doświadczeniem naszych stylistek wykorzystywanych podczas zabiegu przedłużania rzęs.

Oprócz oferty związanej ze skorzystaniem z naszej usługi, jaką jest przedłużenie rzęs w naszym salonie, oferujemy Państwu kompleksową usługę, jaką jest szkolenie z przedłużania rzęs. Chcesz tak jak nasze stylistki wykonywać pierwszej jakości stylizację rzęs? Aby poznać tajemnice i wskazówki naszych stylistek koniecznie zapoznaj się z ofertą szkoleń i wybierz coś dla siebie.


Czym jest przedłużanie rzęs?

Przedłużanie rzęs jest zabiegiem kosmetycznym, który ma na celu przedłużenie naturalnych rzęs, sprawiając, że nasze spojrzenie staje się bardziej przyciągające i widoczne.


Jak długo trwa zabieg przedłużania rzęs?

Długość trwania przedłużania rzęs jest zależny od stopnia zaawansowania i doświadczenia stylistki. Dlatego, jeżeli zależy Ci na jak najszybszym, ale precyzyjnym wykonaniu tego zabiegu powinnaś wybrać salon z doświadczonymi stylistkami, którym przedłużenie rzęs zajmie około 2 godziny.


Jak długo utrzymują się przedłużane rzęsy?

Przedłużane rzęsy za pomocą specjalnych preparatów doklejane są do naturalnych rzęs, dlatego ich trwałość zależna jest od cyklu życia rzęsy i tego, w której fazie znajduję się dana pojedyncza rzęsa. Zazwyczaj uzupełnienie stylizacji rekomenduje się do 6 tygodni od przedłużenia rzęs.


Czy przedłużanie rzęs niszczy nasze naturalne rzęsy?

Nie! Jest to mit, który staramy się obalić od bardzo dawna. Prawidłowa i dobrze wykonana stylizacja nie sprawi, że nasze rzęsy będą zniszczone. Natomiast jeżeli odczujesz potrzebę dodatkowego odżywienia swoich rzęs, powinnaś sięgnąć po sprawdzone odżywki z dobrym składem.

LAMINACJA BRWI

Laminacja brwi

jednym ze sposobów na niesforne ułożenie włosków brwi
Niesforne włoski brwi są twoim utrapieniem? Od dłuższego okresu spędzasz przed lustrem, więcej czasu niż zajmuje to przeciętnej osobie, bo męczysz się z ułożeniem brwi? Laminacja brwi jest jednym ze sposobów, który pozwoli Ci pozbyć się tych problemów. Laminowanie brwi w ostatnim czasie stał się popularnym zabiegiem, który podbija serca nie tylko miłośniczek urody. Naturalny wygląd, pokreślenie koloru i kształtu oczu to, to czym charakteryzuje się zabieg laminacji brwi.


Informacje, które warto poznać przed zapisaniem się na laminację brwi (FAQ)

Na czym właściwie polega laminacja brwi?

Laminacja brwi ma za zadanie ujarzmić niepokorne włoski, które często w naturalnie rosną nie tak, jak byśmy chcieli. Podczas profesjonalnego laminowania brwi nakładane są specjalistyczne preparaty, które mają za zadanie trwale zmienić kształt brwi oraz kierunek ich wzrostu. Spowodowane jest to rozerwaniem wiązań dwusiarczkowych w budowie włosa. Po tym etapie stosowane są środki silnie regenerujące, które mają za zadanie poprawić elastyczność, błysk oraz kondycje włosków za sprawą preparatów zawierających w sobie kreatynę i oleje roślinne.


Jak długo utrzyma się efekt laminowanych brwi?

Po wykonanym zabiegu laminacji brwi uzyskujemy piękne, naturalnie wyglądające brwi, które już nie będą sprawiać nam problemu. Laminowane brwi cechują się przede wszystkim elastycznością, błyskiem i naturalnym wyglądem ten efekt zachwyca nawet najbardziej wymagających miłośników
stylizacji brwi. Efekt pięknych brwi utrzymuje się zazwyczaj do miesiąca. Trzeba pamiętać, że utrzymanie się wyglądu i efektu laminacji brwi, jest uzależniony od cyklu życia włosków brwi.


Dla kogo preferowany jest zabieg laminacji brwi?

Zabieg laminacji brwi polecany jest osobom, które mają problem z brwiami- włoski rosną w różnych kierunkach, są przerzedzone, słabe i wyglądają nieestetycznie. Bez wahania można stwierdzić, że zabieg jest dla każdego dla Pań i zarówno dla Panów, którym zależy na estetycznym jak i naturalnym wyglądzie brwi.


Jak długo trwa laminacja brwi?

Zabieg laminacji brwi wykonywany w naszym salonie przy ulicy Nowolipie 7a/ 17 w Warszawie trwa jedynie 60 minut! 60 minut, w których wykonujemy zabieg, jest to czas, podczas którego uzyskasz kompleksową usługę wykonaną przez wyszkolonych i doświadczonych stylistów, przy pomocy ekskluzywnych i profesjonalnych preparatów COMBINAL.


Ile kosztuje laminacja brwi?

Cena zabieg laminacji brwi uwarunkowana zazwyczaj jest od jakości produktów, które używane są podczas zabiegu oraz umiejętności i doświadczeń stylisty. W naszym salonie w Warszawie laminacja brwi to koszt 180 zł.


Czy można wykonać samodzielnie laminację brwi w domu?

Laminacja brwi jest to zabieg kosmetyczny, który powinien być wykonany przez osoby wyszkolone w tej dziedzinie branży beauty. Ten sposób na stylizacje rzęs wymaga wiedzy, nie tylko na temat jak nałożyć produkt i ile czasu powinien znajdować się na włoskach brwi. Dlatego, jeżeli chcesz poddać swoje brwi laminacji, powinnaś skorzystać z usług salonów, które ten zabieg posiadają w swojej ofercie.


Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania laminacji brwi?

Stylizacja brwi, która wiąże się z ich laminacją, jest usługą, która jest bezinwazyjna. W większości przypadków można wykonać laminowanie brwi i nie ma do tego przeciwwskazań, jednak istnieją przypadki, w których stylistka może odmówić Ci wykonania zabiegu. Do przypadków, w których stylistka może odmówić Ci wykonania laminowania brwi, należą: uczulenia na którykolwiek ze składników preparatów do laminacji brwi, zadrapania/ranki znajdujące się w obszarze brwi, choroby grzybicze, wirusowe, bakteryjne w obrębie twarzy.


Jak dbać o brwi po laminacji?

Laminowanie brwi jest stylizacją, która ujarzmi Twoje niesforne włoski, w taki sposób, że w końcu będą układały się tak, jak TY sobie tego życzysz. Jednak warto zastanowić się też nad tym, czego będą potrzebowały Twoje brwi po zabiegu laminacji. Aby odpowiednio zadbać o brwi po laminowaniu, powinnaś przynajmniej 24 godziny po wykonanej stylizacji brwi, unikać namoczenia ich wodą lub płynem do demakijażu. Po upływie tego czasu możesz bez problemu moczyć włoski brwi, a na wieczór wsmarowywać na przykład olej rycynowy.


Co jaki czas należy wykonywać laminację brwi?

Efekt laminacji brwi utrzymuje się do miesiąca, dlatego, jeżeli chcesz powtórzyć laminowanie brwi, możesz to zrobić po około miesiącu lub wcześniej, jeżeli brwi zaczną wracać do stanu przed laminacją.


Jak się przygotować do laminacji brwi?

Zabieg laminacji brwi nie wymaga od Ciebie szczególnego przygotowania. Na wizytę w salonie piękności powinnaś przyjść bez makijażu brwi z dobrym humorem.


Czy laminacja brwi osłabia brwi?

Nie! Laminacja brwi nie osłabia ich, brwi po zabiegu laminowania są pełne blasku, ich elastyczność zostaje poprawiona. Dobra kondycja brwi po laminowaniu, uzyskujemy dzięki temu, że w ostatniej fazie zabiegu na brwi nakładamy kosmetyki silnie regenerujące. Kosmetyki te zawierają w sobie wysokiej jakości substancje aktywne wpływające korzystnie na kondycję brwi.


Czy można wykonywać makijaż po laminacji brwi?

Tak, możesz wykonać makijaż brwi po laminacji, jednak warto, abyś odczekała z tym 24 godziny. Laminacja brwi jest zabiegiem, który ma ułatwić Ci codzienne funkcjonowanie, a nie je utrudnić, dlatego wykonanie codziennego makijażu jest możliwe na następny dzień.


Czy laminacja brwi uczula?

Laminacja brwi jest zabiegiem bezpiecznym, jednak trzeba mieć na uwadze, że możemy mieć uczulenie na któryś ze składników produktów wykorzystywanych do laminacji brwi.


Czy laminacja brwi boli?

Laminowanie brwi jest stylizacją bezbolesną, więc podczas wizyty w salonie urody możesz spokojnie odpocząć.


Czy laminację brwi można zrobić w ciąży?

Jeżeli chodzi o laminację brwi w ciąży, jest to kontrowersyjny temat, który zbiera bardzo wiele różnych opinii, jednak nie zaleca się go kobietom w ciąży.


Czy można wykonać laminację brwi na makijażu permanentnym?

Tak. Możesz poddać się laminacji brwi, jeżeli posiadasz makijaż permanentny, jednak pamiętaj, aby poddać się tej stylizacji, Twoje brwi muszą być W PEŁNI WYGOJONE.

EFEKTY LAMINACJA BRWI

efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi
efekt przed i po laminacja brwi

STYLIZACJA BRWI

Stylizacja brwi potrafi zmienić sposób postrzegania siebie

Jak wiadomo brwi, stanowią najważniejszy element naszej twarzy. To właśnie często od nich zależy, jak postrzegamy siebie. Niewyregulowane brwi, bez konkretnego kształtu i koloru często sprawiają, że mimo pełnego makijażu coś nam nie pasuje, nie czujemy się pewnie. Dobrze wystylizowane brwi stanowią ramę naszych oczu, to one nadają charakteru twarzy i wyraźnego spojrzenia, dzięki czemu możemy poczuć się pewniej.
Architektura brwi jako jeden z etapów profesjonalnej stylizacji brwi
Profesjonalnie wykonana stylizacja brwi opiera się na trzech podstawowych filarach- architektura, farbowanie i regulacja brwi. Architektura brwi opiera się na odpowiednim doborze kształtu łuku brwiowego za pomocą rysunku brwi. Bardzo ważne jest, aby zabieg wykonał profesjonalista, który posiada nie tylko wiedzę, ale praktykę. Sprawi to, że po stylizacji brwi wyjdziesz zadowolona z nienagannym kształtem brwi wpasowującym się w Twój kanon piękna.

Stylizacja brwi- różnice między klasyczną henną, a henna pudrową
Stylizacja brwi nie może odbyć się bez farbowania. Farbowanie brwi henna jest jednym z kluczowych momentów zabiegu. To właśnie kolor brwi ma podkreślić idealny kształt łuku brwiowego wykreślonego podczas architektury brwi. Jednak coraz częściej zwykłą hennę zamieniamy na hennę pudrową, która zrobiona przez profesjonalistę jest w stanie wytrzymać od 6 tygodni. Ta zamiana jest również spowodowana tym, że henna pudrowa nie tylko farbuje włoski, ale też skórę, natomiast henna tradycyjna trwale farbuje włoski, a ze skóry łatwo ją usunąć tłustym kremem. Henna pudrowa wykorzystana w profesjonalnej stylizacji brwi może stać się idealną alternatywą dla makijażu permanentnego, który złudnie przypomina przy dobrze wykonanej stylizacji.

Produkty do stylizacji brwi i rzęs

COMBINAL-saszetki Brow Lift do laminacji brwi

COMBINAL-Brow Lift saszetki do laminacji brwi

(20-30 ZABIEGÓW)

Laminacja brwi nigdy nie była tak prosta, jak przy użyciu saszetek do laminacji brwi od COMBINAL. Wszystko to, czego potrzebujesz do wykonania profesjonalnej stylizacji brwi dostępne w jednym produkcie. W kompleksowym produkcie do laminacji brwi od firmy COMBINAL znajdą Państwo produkty, które przy odpowiednim użyciu stworzą wyjątkowo trwałą stylizację, którą klientka będzie mogła cieszyć się nawet kilka tygodni.

COMBINAL-Mini Zestaw do liftingu rzęs

COMBINAL-Mini Zestaw do liftingu rzęs

(25 ZABIEGÓW)

Lifting rzęs charakteryzuje się pięknie podkręconymi i odżywionymi rzęsami, które nadają oku naturalny wygląd i pozwalają cieszyć się pięknym spojrzeniem nawet przez 6 tygodni! Do uzyskania pożądanego efektu naturalnie wyglądających i odżywionych rzęs, polecamy jedyny w swoim rodzaju Mini Zestaw do liftingu rzęs od marki COMBINAL. Jest to praktyczny zestaw oferujący niezwykły komfort pracy z produktami, które zawiera, dając na koniec stylizacji spektakularny efekt.

COMBINAL-Zestaw do stylizacji brwi i rzęs

COMBINAL-Zestaw do stylizacji brwi i rzęs

(75 ZABIEGÓW)

Wyjątkowy zestaw do stylizacji brwi i rzęs, o którym marzy każda stylistka. W pełni komfortowy i przemyślany zestaw do stylizacji brwi i rzęs zawierający produkty, które sprawią, że wykonana stylizacja będzie wyjątkowo trwała, a jej efekt oszołamiający. Dzięki zestawowi do stylizacji brwi i rzęs od marki COMBINAL zapewniamy klientce pierwszej klasy stylizacje rzęs i brwi z wykorzystaniem produktów wysokiej jakości.

COMBINAL-Zestaw do stylizacji(farbowania) brwi i rzęs

COMBINAL-Zestaw do stylizacji (farbowania) rzęs i brwi

Od dawna szukasz zestawu, który będzie miał w swojej ofercie wszystkie niezbędne produkty do wykonania profesjonalnej stylizacji brwi i rzęs? Zestawem, który spełni Twoje oczekiwania co do wyposażenia i przydatności produktów, jest profesjonalny zestaw do stylizacji brwi i rzęs od marki COMBINAL. Zestawem do stylizacji brwi i rzęs od marki COMBINAL wykonasz wyjątkowe stylizacje, które nadadzą rzęsom i brwiom niepowtarzalnie pięknego wyglądu.

Opinie naszych klientów

 • Olga 

  Od zawsze miałam problem z nie układającymi się brwiami, codzienny makijaż był dla mnie męczarnią. Odkąd zdecydowałam się na laminacje brwi w natural lashes mój problem zniknął, a ja mogę rano poświęcić więcej czasu na sen!

   

 • Krystyna

  Trafiłam na panie z Natural lashes dzięki mojej siostrze, po trudach poszukiwań odpowiedniej osoby, która dzięki swojemu doświadczeniu, zapewni naturalny wygląd moim rzęsom! Polecam zabieg laminacji rzęs.

   

 • Julia

  Odkąd zaczęłam korzystać z usług Natural Lashes w Warszawie sama po części zachciałam być tak dobra w stylizacji brwi i rzęs jak panie z gabinetu. Zapisałam się na kurs Eyebrowns Design. Nie mogę doczekać się dnia szkolenia!

   

 • Ada 

  Po wielu kosmetyczkach, salon Natural Lashes stał się moim ulubionym miejscem do wykonania stylizacji brwi.

   

 • Agnieszka

  Rzadkie brwi były moim problemem od zawsze. Zastanawiałam się nad zrobieniem brwi pernamentych, jednak odpowiednia konsultacja i rozmowa z Paniami uświadomiła mnie, że nie muszę tego robić, wystarczył zabieg koloryzacji i laminacji brwi, a one wyglądają złudnie podobnie! EFEKT WOW.

   

 • Kinga

  Dzięki szkoleniu z liftingu rzęs i brwi oraz uzyskaniu certyfikatu bez problemu dostałam pracę za granicami Polski! Jak najbardziej polecam.

   

 • Iza

  Poszłam w ślady koleżanki i zapisałam się na kurs stylizacji rzęs 1:1. Była to najlepsza decyzja w moim życiu!

   

 • Monika

  Uwielbiam efekt dużych objętościowo rzęs. Trafiając do pań, uzyskałam pożądany efekt, jestem bardzo zadowolona. Polecam.

   

 • Dagmara

  Po ostatnim zabiegu stylizacji brwi i rzęs kupiłam produkty z combinal, które oferują Panie w swoim salonie w Warszawie. Mimo że nie zastępują one profesjonalnego zabiegu, to spełniają one swoją rolę i są warte ceny.

   

 • Małgosia

  Jestem już po kolejnym kursie z natural lashes.. są to dobrze zainwestowane pieniądze w przyszłość i podniesienie kwalifikacji, jakie teraz są niezwykle potrzebne.

lashandbrowacademy.pl

Umów się na wizytę

501 937 049

* Czekamy na Twój telefon


 

Anulowanie wizyty
Pamiętaj, aby nas powiadomić w przypadku rezygnacji z wizyty.

 • Poniedziałek
  9:00 - 19:00
 • Wtorek
  9:00 - 19:00
 • Środa
  9:00 - 19:00
 • Czwartek
  9:00 - 19:00
 • Piątek
  9:00 - 19:00
 • Sobota
  9:00 - 15:00
 • Niedziela
  Zamknięte