Makijaż, a przedłużane rzęsy - Lash and Brow Academy

Makijaż, a przedłużane rzęsy

Czy można wykonać makijaż po przedłużaniu rzęs? To pytanie nie daje spokoju osobom, które są świeżo po wykonanej stylizacji oraz tych decydujących się na zabieg. Przez krążące mity na temat makijażu przy przedłużanych rzęsach, wiele pań rezygnuje z wykonywania makijażu lub całkowicie odpuszcza przedłużanie rzęs. Jednak my rozwiejemy wasze wątpliwości ! TAK można wykonywać makijaż - trzymając się odpowiednich zasad.

Złota zasada wykonywania makijażu po stylizacji rzęs

Czy wolno malować przedłużane rzęsy maskarą ? Odpuść tuszowanie rzęs po ich przedłużeniu. Nie mówimy tu o tym, abyś zaprzestał tuszowania dolnych rzęs, jednak RZĘS PRZEDŁUŻANYCH NIE MALUJEMY TUSZEM. Jeżeli chcesz, aby stylizacja, którą masz na oczach wytrzymała zadeklarowany przez stylistkę okres czasu, nie tuszuj przedłużanych rzęs. Tusz na przedłużanych rzęsach, jest ciężko zmywalny. Podczas demakijażu z pewnością stylizacja rzęs ulegnie uszkodzeniu.

Czy można używać podkładu i korektora po przedłużaniu rzęs?

Podczas nakładania na twarz korektora i podkładu, w szczególności pod oczy, pośpiech z pewnością nie będzie Twoim sprzymierzeńcem. Podczas szybkiego nakładania fluidu lub korektora na twarz, z pewnością naniesiesz go nieumyślnie na przedłużone rzęsy. Nic w tym strasznego, jeśli umiejętnie usuniesz podkład lub korektor. Nadmiar produktów usuniesz bez problemu patyczkiem higienicznym.

Jakich cieni do oczu użyć po stylizacji rzęs?

Sama stylizacja rzęs daje efekt “WOW” i odmienia twarz. Jednak brakuje Ci błysku na oku? Bez problemu możesz pomalować oczy cieniem do powiek. Jednak pamiętaj przy wyborze cieni do oczu, UNIKAJ cieni, które są w kremie. Cienie w kremie stworzone są na bazie różnych olei, co może uszkodzić stylizację.

790 864 255

Zadzwoń i zapytaj o termin szkolenia 

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa