Lifting rzęs - naturalna lekkość dla Twoich oczu. - Lash and Brow Academy

Lifting rzęs - naturalna lekkość dla Twoich oczu.

Jesteś zwolenniczką naturalnego wyglądu? Chcesz podkreślić oprawę swoich oczu w subtelny sposób? Poznaj metodę, która nada wyrazistości twojemu spojrzeniu, uzyskując efekt ”otwartego oka”. Lifting rzęs to zabieg idealny, który zadowoli Twoje oczy na dłużej.

Lifting rzęs -  wydłuża, zagęszcza, unosi!

Zabieg liftingu pozwala na optyczne wydłużenie, zagęszczenie, podniesienie i podkręcenie naturalnych rzęs odpornych na działanie zalotki czy maskary. Jest znakomitą alternatywą dla przedłużania rzęs przy pomocy sztucznych włosków czy kępek. Dzięki niemu możemy zrezygnować z codziennego używania zalotki i zaoszczędzić kilka chwil przy wykonywaniu makijażu. Jest obecnie jednym z najpopularniejszych trendów kosmetycznych.
Przyjrzyjmy się bliżej zabiegowi liftingu rzęs.

Zabieg trwa ok godziny. Na początku nasze rzęsy są rozczesywane. Następnie nadaje się im nowy, trwały kształt przy pomocy specjalnej formy do ich modelowania i preperatów nanoszonych na włoski. Później rzęsy są odżywiane i na końcu nadaje się im delikatny kolor.

Rezultat, to naturalne, piękne, zdrowe, gęste, długie rzęsy. Efekt zabiegu utrzymuje się do 6 tygodni. Jak w przypadku naszych naturalnych rzęs, które wypadają, a na ich miejscu pojawiają się nowe.

Zabieg liftingu rzęs pozwoli odkryć na nowo naturalne piękno naszych oczu, nadać lekkości naszym rzęsom i sprawi, że nasze spojrzenie pełne blasku będzie na pierwszym planie.

Zarezerwuj wizytę już dziś >>

rzęsy, lifting rzęs, naturalne rzęsy

790 864 255

Zadzwoń i zapytaj o termin szkolenia 

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa