Laminacja brwi - zabieg, który zyskuje popularność - Lash and Brow Academy

Laminacja brwi - zabieg, który zyskuje popularność

Laminacja brwi ostatnimi czasy coraz bardziej zyskuje na popularności. Pewnie wiele z was zastanawia się, na czym polega ten zabieg, jakie są jego efekty i czy warto w niego zainwestować? Na ostatnie pytanie możemy odpowiedzieć od razu: ZDECYDOWANIE WARTO!

Laminacja brwi jest szczególnie polecana osobom, które posiadają niesforne i ciężkie do ułożenia brwi. Zabieg ten pozwoli na dłuższy czas ułożyć włoski na brwiach, dzięki czemu nie będziesz już musiała martwić się o to, czy dany kosmetyk, pozwoli ułożyć je na cały dzień.

Czy laminacja brwi jest niebezpieczna?

Wiele z was pewnie zastanawia się, czy zabieg laminacji brwi może być niebezpieczny. Zabieg laminacji polega na zmianie kształtu włosa za pomocą związków chemicznych. Z tego powodu zalecamy wybranie dobrze wyszkolonej stylistki, ponieważ preparaty do laminacji znajdujące się w nieodpowiednich rękach mogą wyrządzić nam wiele szkód. Może być to podrażnienie skóry, a nawet poparzenie jej i spalenie włosów.

Zabieg laminacji brwi w domu- czy to dobry pomysł? 

Często możemy się spotkać z poradnikami dotyczącymi tego, jak wykonać ten zabieg w domu. Naszym zdaniem robienie tego zabiegu samemu nie jest dobrą praktyką. Często osoby z Internetu polecają nam tanie, niesprawdzone pod względem bezpieczeństwa kosmetyki. Używanie ich może grozić poważnym podrażnieniem skóry. Składy tych produktów często nie są dokładnie znane, przez co mogą być dla nas znacznie bardziej niebezpieczne. Zabieg ten musi być wykonany przez profesjonalistę, który zdaje sobie sprawę z zawartości związków chemicznych w danym kosmetyku i potrafi się z nim obchodzić w taki sposób, aby nie wyrządzić krzywdy klientowi.

Jakie są przeciwwskazania do laminacji brwi ?

Warto też wspomnieć o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu. Zaliczamy do nich:

  • Alergie na składniki preparatu
  • Przerwanie ciągłości skóry w okolicach łuku brwiowego
  • Przesuszona skóra
  • Zaognione zmiany trądzikowe
  • AZS
  • Zabiegi z zastosowaniem kwasów
  • Stosowanie retinolu lub jego pochodnych

Laminacja brwi jest doskonałym zabiegiem dla niesfornych brwi, ale pamiętajmy, że należy ją wykonać u profesjonalisty!

Jeżeli chcesz być pewien, że Twoje brwi wykona prawdziwy specjalista, który ma doświadczenie w wykonywaniu laminacji brwi, zapraszamy Cię do naszego salonu w Warszawie. W naszym salonie wykonujemy profesjonalnie zabiegi laminacji brwi i nie tylko! Umów się na wizytę i odwiedź nasz salon przy ulicy Nowolipie 7a/17 w Warszawie i ciesz się profesjonalnie wykonanym zabiegiem laminacji brwi!

laminowanie brwi

790 864 255

Zadzwoń i zapytaj o termin szkolenia 

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa