Kolorowe rzęsy – wyjątkowy akcent naszych oczu - Lash and Brow Academy

Kolorowe rzęsy – wyjątkowy akcent naszych oczu

Rozświetlone i dobrze podkreślone spojrzenie potrafi zaintrygować i przyciągnąć uwagę. Odpowiednio dobrany makijaż pięknie wzmocni Twoje spojrzenie i podkreśli jego wyraz. Istnieje wiele sposobów na zaakcentowanie koloru oczu a jednym z nich są kolorowe rzęsy.

Kolorowe rzęsy w różnych odsłonach nadają naszej stylizacji indywidualnego i oryginalnego tonu. Sztuczne kępki rzęs nie tylko przedłużają i zagęszczają nasze naturalne rzęsy, ale i sprawiają, że oko staje się optycznie większe.

Wybierając je spośród szerokiej oferty tworzymy własne, dowolne kombinacje. Możemy je aplikować na całej długości linii rzęs, bądź tylko zaakcentować przy klasycznych, czarnych rzęsach lub umieścić w zewnętrznych kącikach oczu.

Kolorowe rzęsy w trzech odsłonach:

Kolorowe tusze do rzęsy - dla zwolenniczek naturalnych rzęs, ale w kolorze.

Kolorowe sztuczne rzęsy - to kolorowe, doczepiane rzęsy na pasku w wielu odsłonach. Mogą być w jednym kolorze, tęczowe, rzęsy ombre, rzęsy z neonowymi końcówkami czy też rzęsy z pojedynczymi kolorowymi włoskami.

Przedłużanie kolorowymi rzęsami - to przedłużanie i zagęszczanie rzęs, poprzez doczepianie w odpowiednim kolorze pojedynczych rzęs lub kępek rzęs. Zabieg ten pozwala dłużej cieszyć się kolorowymi rzęsami w przeciwieństwie do kolorowych tuszy czy rzęs doczepianych na pasku.

 

Efekt jaki dają nam kolorowe rzęsy

W zależności od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć stosując kolorowe rzęsy, możemy wybierać z pośród kilku opcji:


Dodajemy do rzęs czarnych kilkanaście kolorowych rzęs na każde oko, tworząc delikatną, kolorową poświatę.


W jednym miejscu przy czarnych rzęsach zaznaczamy kolorowy akcent. Może to być jeden kolor lub więcej, ale w podobnej tonacji. Najczęściej taki akcent występuje w zewnętrznym kąciku oka. Wygląda to elegancko i subtelnie.


Rezygnujemy z czarnych rzęs i wykonujemy aplikację tylko z kolorowych rzęs. Możemy tu połączyć dwa odcienie tego samego koloru lub dwa inne kolory. Efekt uzyskamy taki sam jak przy pomalowaniu naturalnych rzęs kolorowym tuszem.


Efekt tęczy, czyli wykorzystujemy kilka kolorów mieszając je ze sobą. Całkowita dowolność wyboru kolorów.


Rzęsy Ombre (rzęsy cieniowane) Sprawdź>>

Uzyskujemy wyjątkowy efekt dwukolorowych rzęs, których nasada jest czarna, a końcówki zabarwione są na kolorowo. Rzęsy Ombre znakomicie podkreślają barwę naszej tęczówki. Możemy nimi wykonać całą aplikację, bądź przeplatać z rzęsami o jednolitym, klasycznym kolorze. Są bardzo miękkie i delikatne, więc idealnie nadają się do metody 2:1 i mogą być także rzęsami 3D.

Dziś bardzo modne stają się akcenty w postaci kolorowych rzęs. Ich zabarwienie warto wybrać tak, aby podkreślało kolor naszych oczu. Kolorowe rzęsy pomagają również wyrazić naszą indywidualność i wyróżnić nasze spojrzenie. Jeżeli poszukujemy innowacji w naszym makijażu, lubimy eksperymentować, jesteśmy odważne i zdecydowane to kolorowe rzęsy są właśnie dla nas.

 

rzęsy, cieniowanie rzęs, ombre rzęsy

790 864 255

Zadzwoń i zapytaj o termin szkolenia 

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa