Jak wybrać odpowiedni kurs stylizacji rzęs? - Lash and Brow Academy

Jak wybrać odpowiedni kurs stylizacji rzęs?

szkolenie przedłużanie rzęs

Praca, jako stylistka rzęs, brwi lub paznokci brzmi naprawdę kusząco. Praca z klientem, możliwość wykazania się swoim poczuciem estetyki i umiejętnościami - to podstawowe umiejętności, jakie powinna mieć stylistka rzęs. Jako że praca z klientem i poczucie estetyki mogą być naszym wrodzonym talentem, tak umiejętności i doświadczenie musimy nabyć. Jak to zrobić? Przede wszystkim PRAKTYKA, którą zaczniesz zdobywać na odpowiednich kursach.

Na dobry początek - od czego zacząć szukanie szkolenia ?

Na to, jakie szkolenie ze stylizacji rzęs wybrać - powinnaś zadać sobie pytanie, ile już umiesz. Pozwoli to, na uplasowanie Twoich umiejętności i doborze kursu, w odpowiedniego dla Ciebie kursu rzęs.

POCZĄTKUJĄCY

Jeżeli jesteś osobą, która nigdy w życiu nie miała styczności ze stylizacją rzęs - jako stylista. Powinieneś zdecydować się na kurs, który wytłumaczy Ci wszystko od podstaw. Kursem ze stylizacji rzęs polecanym dla początkujących jest kurs przedłużania rzęs metodą 1:1. Podczas szkolenia przedłużania rzęs metodą 1:1 nauczysz się tego : jak zbudowana jest powieka, podstawowych zagadnień z dziedziny dermatologii, poznasz podstawowe narzędzia niezbędne do pracy oraz najważniejsze w teoretyczny i PRAKTYCZNY sposób poznasz metodę przedłużania rzęs 1:1.

Chcesz zapoznać się z ofertą szkolenia przedłużania rzęs 1:1 ? Odwiedź stronę naszej akademii i tam dobierz dla siebie idealny dla siebie termin szkolenia.

ZAAWANSOWANY

Znasz już tajniki przedłużania rzęs, metoda przedłużania rzęs 1:1 jest Ci dobrze znana, a Ty nie chcesz ustać w miejscu, tylko rozwijać dalej swoje umiejętności? Oferta szkoleń dla osób zaawansowanych jest naprawdę duża. Zastanawiasz się, który kurs przedłużania rzęs dla zaawansowanych wybrać? Swój wybór ukierunkuj tym, czego oczekują Twoje klientki. W naszej akademii znajdziesz kursy Mega Volume oraz Light Volume. Czym różnią się od siebie te kursy?

Jest to kurs podczas którego nauczysz się przedłużania rzęs metodami 2D,3D,4D. Szkolenie Light Volume to kompleksowe szkolenie, które przygotuje Cię do pracy z objętością rzęs. Wiedza oraz doświadczenie instruktorek z pewnością zaowocuje tym, że budowanie objętości rzęs będzie dla Ciebie przyjemnością.

Jeżeli umiesz i znasz tajniki przedłużania rzęs metodą 2D, 3D, 4D, szkolenie Mega Volume będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Podczas tego szkolenia z przedłużania rzęs udoskonalisz techniki objętościowe, które już umiesz. Po kursie Mega Volume nauczysz się tego, jak pracować z rzędowością rzęs, jak usprawnić swoją pracę w przypadku trudnych i niecodziennych przypadków. Praktyka podczas tego kursu stawia na intensywne treningi na modelce pod okiem instruktorów.

rzęsy

790 864 255

Zadzwoń i zapytaj o termin szkolenia 

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa