Jak skrócić czas pracy laminacji brwi i rzęs ? Zabieg 2 w 1 - Lash and Brow Academy

Jak skrócić czas pracy laminacji brwi i rzęs ? Zabieg 2 w 1

Dlaczego akurat ten temat? Często pytacie jak połączyć te dwa zabiegi wykonując je równocześnie. Większość stylistek wykonuje najpierw zabieg laminacji rzęs, następnie zabieg laminacji brwi. Jeden po drugim.

Tym samym tracąc cenny czas. A co gdybym Ci powiedziała, że te dwa zabiegi laminacji brwi i rzęs, zamiast w 2 h, wykonasz w 1h?

Tak, jest to możliwe. Przede wszystkim, musisz się świetnie zorganizować i zaplanować całą procedurę tych dwóch zabiegów, tak aby połączyć je w jeden zabieg.

 Najważniejsze przed zabiegiem, co również pozwoli oszczędzić czas.

Poproś swoją klientkę aby przyszła 5 min przed zabiegiem, zwłaszcza jeśli będzie u Ciebie pierwszy raz. W tym czasie wypełni swobodnie kartę do zabiegu. W trakcie rozmowy z klientką, analizuj jej budowę oka, powieki, kierunek rzęs. Analiza oka z pozycji "face to face" to podstawa.

Przygotowanie przed zabiegiem niezbędnych narzędzi do pracy oraz produktów to kluczowa kwestia. Musisz mieć wszystko "pod ręką", aby nie tracić cennego czasu na ich szukanie.

Dokładny demakijaż okolic oka, brwi i rzęs to podstawa. Koniecznie zwilż waciki wodą, a następnie zaaplikuj na nie produkt do demakijażu. Dzięki temu proces usuwania makijażu będzie skuteczniejszy.

Używaj beztłuszczowych preparatów bez składników oleistych oraz renatłuszczających. Skóra, rzęsy i brwi powinny być dokładnie oczyszczone i ODTŁUSZCZONE.

Zaplanuj czasowo każdy etap zabiegu oraz podziel obszar pracy na 4 strategiczne obszary: prawe oko, lewe oko, prawa brew, lewa brew. Aplikuj produkty zgodnie z wyznaczoną kolejnością. Ta strategia wymaga dynamicznej pracy oraz dużego skupienia. I zapewniam Cię, że jest to do zrobienia.

Jeśli chcesz dokładnie zapoznać się z moim schematem zabiegowym odsyłam Cię do mojego ebooka, który zaoszczędził dużo cennego czasu wielu stylistkom. 

Jestem pewna, że ten ebook pomoże ci skrócić czas pracy i udoskonalić twoje umiejętności z zakresu laminacji brwi i rzęs. Życzę powodzenia oraz wielu zadowolonych klientek. Magda Jechna-Dużyńska

790 864 255

Zadzwoń i zapytaj o termin szkolenia 

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa