Jak się przygotować do makijażu permanentnego brwi? - Lash and Brow Academy

Jak się przygotować do makijażu permanentnego brwi?

Makijaż permanentny w ostatnich latach stał się zabiegiem, który zyskał dużą popularność. Podczas jednej wizyty możemy pozbyć się kompleksu związanego z rzadkimi, niekształtnymi brwiami. Makijaż permanentny brwi to niezwykle precyzyjny zabieg o spektakularnym efekcie.

Na czym polega makijaż permanentny brwi?

Makijaż permanentny brwi polega na wprowadzeniu pigmentu sterylną igłą pod powierzchnię naskórka. Jest to zabieg, w którym wykonuje się znieczulenie powierzchniowe, w celu zmniejszenia dyskomfortu, który może być odczuwany podczas przeprowadzania zabiegu.

Jak przygotować się do makijażu permanentnego brwi ?

Jak już wspomnieliśmy makijaż permanentny brwi, jest to zabieg niezwykle precyzyjny związany z wprowadzeniem pigmentu pod naskórek, podczas którego następuje jego przerwanie. Dlatego przygotowanie do zabiegu należy rozpocząć od zapoznania się z przeciwwskazaniami do niego. Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie do tego, abyśmy skorzystały z usługi makijażu permanentnego, pamiętaj:

  • Przed zabiegiem (2 tygodnie) nie poddawaj się zabiegom laserowym, złuszczającym,
  • Jeżeli posiadasz stary makijaż permanentny brwi, poinformuj o tym stylistkę,
  • Przed zabiegiem pamiętaj, aby unikać opalania,
  • Zapoznaj się z przeciwwskazaniami dostępnymi na stronie poświęconej makijażowi permanentnemu.

Na co zwrócić uwagę decydując się na makijaż permanentny brwi?

Nie da się ukryć, że zabieg makijażu permanentnego brwi cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów salonów piękności, należy zwrócić uwagę na kwalifikacje stylisty, który będzie odpowiedzialny za wykonanie naszych brwi. W salonie Lash and Brow makijaż permanentny brwi doświadczona stylistka Magdalena Jechna-Dużyńska, która w branży jest już 15 lat. Lata stażu, które zdobyła Magdalena Jechna-Dużyńska, przekładają się na jakość wykonywanych usług, a w tym wysokiej klasy makijaż permanentny.

 

790 864 255

Zadzwoń i zapytaj o termin szkolenia 

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa