Combinal Eyelash Booster - informacje i zastosowanie - Lash and Brow Academy

Combinal Eyelash Booster - informacje i zastosowanie

Wachlarz długich i gęstych rzęs jest tym, o czym marzy każda kobieta. Niestety nie każdy, jest obdarzony wachlarzem gęstych, podkręconych rzęs. Wielu z nas zmaga się natomiast z krótkimi prostymi rzęsami, którym nie są w stanie pomóc tusze do rzęs z górnej półki. Co w takim wypadku zrobić? Warto zadbać o odpowiednie odżywienie rzęs, kosmetykami do ich pielęgnacji.

Combinal Eyelash Booster - ratunek dla krótkich i słabych rzęs

Combinal Eyelash Booster to skuteczny preparat, odżywiający i wzmacniający rzęsy. Odżywka do rzęs Eyelash Booster od Combinal to złożona formuła oparta na nowoczesnej technologii oraz innowacyjnej recepturze. Aktywne serum do rzęs od firmy combinal, dzięki użytej technologii i niezawodnej recepturze, idealnie sprawdza się jako dopełnienie stylizacji rzęs oraz podczas używania w domu. Ten produkt to zdecydowanie bomba witaminowa, która sprawi, że Twoje rzęsy będą wyraźnie wydłużone, pogrubione i odżywione.

Co znajdziesz w aktywnym serum do rzęs?

Aktywne serum do rzęs Eyelash nazywane jest płynnym złotem. Przydomek ten wziął się z powodu drogocennego składu preparatu do odżywienia rzęs. Bogaty w składniki aktywne Eyelash Booster sprawi, że Twoje rzęsy będą:

  • Wyraźnie wydłużone rzęsy są efektem użycia w recepturze oleju z Morza Czarnego
  • Gęstsze rzęsy, które rosną niebywale szybko, są rezultatem wykorzystania w aktywnym serum do rzęs, wysokiej jakości peptydowi Myristoyl Pentapeptide-17.
  • Pogrubione i wzmocnione rzęsy uzyskujemy, dzięki wykorzystaniu dobrze znanej aktywnej prowitaminie B5

Sposób użycia aktywnego serum do rzęs

Na oczyszczone i suche rzęsy należy podczas codziennej pielęgnacji nanieść produkt na linię rzęs przy użyciu zawartego w zestawie aplikatora.

Skład (INCI) : AQUA, GLYCERIN, PANTHENOL, C12-15 ALKYL BENZOATEACRYLATES/C10-30 ALKYLACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, HYDROLYZED GLYCOSAMINOGLYCANSBLACK SEA ROD OIL, MYRISTOYL PENTAPEPTIDE-17, PHENETHYL CAFFEATE, BIOTIN, ALCOHOL, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL

Aktywne serum do rzęs COMBINAL EYELASH BOOSTER znajdziesz w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych i bezkonkurencyjnych cenach!

790 864 255

Zadzwoń i zapytaj o termin szkolenia 

Lash and Brow Academy

Poniedziałek - Piątek  9:00 - 16:00

Adres

Warszawa – Śródmieście
CASA DEL ARTE MURANO
ul. Nowolipie 7a/17
Warszawa